Ubytování ve Fundata

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Fundata. Najděte si jeden z penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Fundata, kde najdeme města Dîmbovicioara, Moieciu de Jos, Moieciu de Sus, Peştera a Bran.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Casa Konigstein 

Foto: Casa Konigstein
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Casa Konigstein offers self-catering accommodation located in Fundata. Free WiFi access is available. The unit features cable and satellite TV, a seating area with a sofa, a kitchen with a dining area and a private bathroom with a shower.

Pokoje

Vila
10 osob200 - 200 RON za noc

2. Vila Thea 

Foto: Vila Thea
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
94 %

Located in Fundata, Vila Thea has a garden and terrace. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Guests can enjoy mountain views. At the guest house, all rooms have a balcony with a garden view.


3. Cabana Schiorilor 

Foto: Cabana Schiorilor
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
100 %

Set in Fundata, Cabana Schiorilor offers accommodation with free WiFi. Opening to a terrace with mountain views, all units are fitted with a kitchenette with a microwave. A toaster and kettle are also featured. Guests can also relax in the garden.


4. Casa Maia Dambovicioara 

Foto: Casa Maia Dambovicioara
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Situated in Fundata, Casa Maia Dambovicioara has a garden. Both free WiFi and private parking are available at the guest house. Casa Maia Dambovicioara offers a children's playground.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: